Siedziba Centrum Edukacji Nowodworska BIRET znajduje się przy ulicy Nowodworskiej 30. Łatwe dojście ze Starego Miasta, poprzez Nowy Rynek (schodami koło sądów na Wałach Jagiellońskich) sprawia, że w ciągu paru minut po wizycie na "ciasteczku u Sowy" można szybko dotrzeć do siedziby BIRETu. Natomiast zmotoryzowani nasi klienci doceniają z pewnością brak opłat parkingowych na miejscach postojowych ul. Nowodworskiej.Oferujemy do wynajęcia dwie sale, w których można dowolnie zmieniać ustawienie krzeseł i stołów, w zależności od własnych potrzeb i upodobań.  Pomieszczenie posiada profesjonalne wyposażenie wspomagające szkolenia: suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik, sprzęt audio, dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Sala Konferencyjna

przeznaczona jest na maksymalnie 18 osób. 

Gabinet francuski

maksymalnie pomieści 8 osób.Sala w stylu francuskim posiada swój niepowtarzalny urok. Jest ona utrzymana w tonacji stonowanych szarości, bieli i czerni.  Powierzchnia 20m2, zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkania biznesowego, kameralnego szkolenia do 8 osób, czy indywidualnego spotkania z klientem.

Duże okna gwarantują dostęp do światła naturalnego, wygodna czteroosobowa kanapa, stolik kawowy oraz prawie 100-letni piec kaflowy zapewniają domowy klimat.

Sala RekreacyjnaDodatkowo do dyspozycji klienta nieodpłatne, jest także pomieszczenie kuchenno-rekreacyjne z czajnikiem bezprzewodowym i ekspresem do kawy oraz kompletem naczyń dla 10 osób.

Cena brutto wynajmu sali 40 zł/godzinę

Uwaga:
- możliwość wynajmu całodniowego - cena do negocjacji

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31