NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH BYDGOSZCZ

W CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA BYDGOSZCZ – BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza prowadzone są kursy językowe w mieście Bydgoszcz. Nauka języka francuskiego jak również angielskiego cieszy się niezmiennym zainteresowaniem naszych klientów. Od marca 2021 rozpoczęliśmy również kursy języka hiszpańskiego. Należy zaznaczyć, że kursy odbywane są zarówno stacjonarnie jak i online.

W CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA BYDGOSZCZ – BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb, często „szyjąc kursy na miarę”. Przez to dzieci, młodzież oraz dorośli znajdują odpowiednie dla siebie kursy lub korepetycje. Bez wątpienia skuteczność nauki języków obcych jest największa w małych grupach. Biorąc pod uwagę ten element edukacji staramy się tworzyć zespoły maksymalnie 3-6 osobowe. Dzięki temu każdy będący na zajęciach ma przede wszystkim możliwość czynnego udziału w nich ma to na celu zachowanie wysokiego poziomu nauczania. Mówiąc w skrócie nasi odbiorcy są zadowoleni gdyż otrzymują produkt najwyższej jakości.

kursy językowe bydgoszcz w trakcie nauki dzieci poznają język poprzez zabawę, gry i dialog z nauczycielem

Z pewnością nasze kursy językowe w mieście Bydgoszcz prowadzimy z gronem kompetentnych nauczycieli. Długoletnie doświadczenie oraz energia młodości w ostatecznym wyniku zawsze prowadzą do sukcesów edukacyjnych. Dlatego też mamy kadrę zróżnicowaną wiekowo. Znajdują się oni na różnym etapie kariery zawodowej. Ponadto doświadczenie zawodowe uzyskiwane poprzez pracę w grupach animacyjnych, przedszkolach i bydgoskich liceach skutkuje zwiększeniem atrakcyjności prowadzonych kursów językowych. Dlatego też dzieci doceniają skuteczną naukę języka poprzez zabawę. Młodzież i dorośli pozbywają się blokady językowej, co sprzyja efektywniejszej nauce wybranego prze siebie języka obcego.

Tymczasem zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertę edukacyjną. W Centrum Edukacji Nowodworska Bydgoszcz BIRET proponujemy naukę języka francuskiego, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród młodszych jak i starszych w naszych klientów. Również język angielski nasi klienci powszechnie wybierają. Na bieżąco bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie na runku edukacyjnym. Dzięki temu poszerzyliśmy wachlarz oferty o kursy języka hiszpańskiego. Dzięki temu faktycznie Biret zapewnienia dostęp do swoich usług szerokiemu gronu odbiorców. Należy zaznaczyć, że zajęcia odbywają się w sposób stacjonarny, ale też online.