Francuski Bydgoszcz 🇫🇷

szkoły językowe Bydgoszcz

Nauka francuskiego Bydgoszcz prowadzona jest w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2. Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online. Często wybieraną formą współpracy, jako jedną z bardziej skutecznych, są zajęcia indywidualne, czyli korepetycje. Proponujemy pracę w grupach 1-6 osobowych

Kurs francuskiego Bydgoszcz jest skierowany do osób, które chcą rozwijać swój język w tematach dotyczących życia codziennego. Biorąc to pod uwagę na zajęciach poszerza się słownictwo, a także gramatykę. Dzięki temu uczestnicy kursu francuskiego nabywają swobodę mówienia, porozumiewania się podczas kontaktów z obcokrajowcami. Ściśle mówiąc poruszamy zagadnienia i tematy związane z kulturą, rozrywką, edukacją, a ponadto ze stylem życia. Oprócz tego tematyka związana z podróżowaniem, pracą zawodową, problemami globalnymi współczesnego świata…

Kurs gramatyczny – francuski Bydgoszcz

Francuski Bydgoszcz to również nauka gramatyki, którą proponujemy szczególnie dla młodzieży oraz studentów studentów. Lekcje w naszym CENTRUM różnią się od zajęć tradycyjnych tym, że gramatyki uczymy w sposób obrazowy i nade wszystko praktyczny. Mając to na uwadze nie ma przymusowych ćwiczeń do rozwiązania, czy też zadań domowych. W szczególności, dzięki indywidualnej nauce wszelkie trudności zagadnień gramatycznych rozwiązujemy na bieżąco w trakcie spotkań.
Francuski nie należy do najłatwiejszych języków, których uczą się Polacy, szczególnie w kwestii wymowy. Na szczęście pod względem gramatyki bardzo blisko mu do hiszpańskiego, portugalskiego czy włoskiego. Dlatego jego opanowanie może otworzyć przed Tobą świat i sprawić, że z łatwością poznasz całą romańską grupę językową!

Szkoły językowe Bydgoszcz kurs francuskiego Bydgoszcz

Czasami konwencjonalne metody również przynoszą oczekiwane rezultaty

Kurs języka francuskiego -przykładowe tematy

Początkujący A1: różne formy powitań i pożegnań, poruszanie się po okolicy, jedzenie i napoje
Niższy średnio zaawansowany A2: konwersacje, praca, szkoła, zakupy i spotkania ze znajomymi
Średnio zaawansowany B1: rozmowy w sprawie pracy, urlop, kultura, aktualności i podróże
Wyższy średnio zaawansowany B2: wiadomości ze świata, media i wyrażanie własnego zdania

Kurs francuskiego Bydgoszcz – zasady wymowy i fonetyki

 Jeśli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy „é”, „è”, „ê” i „ë”, koniecznie skorzystaj z oferty kursu wymowy. Z uwagi, że w języku francuskim istnieją cztery różne akcenty oczywiście należy jej rozróżnić i wykorzystać w sposób prawidłowy. Bez wątpienia dzięki tej wiedzy, a także umiejętności będziesz brzmieć jak rodowity mieszkaniec Francji. Litery nieme, samogłoski nosowe tudzież różnice między „u” i „ou” to tylko niektóre z poruszanych przez nas zagadnienia. Wreszcie, możesz również sprawdzać swoją wymowę samodzielnie dzięki ćwiczeniom rozpoznawania mowy.

„Szczęśliwi bo uczą się w Birecie”

idea Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza zaprasza do zapoznania się z swoją ofertą edukacyjną. Zachęcamy też do odwiedzenia nas na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/biret2018. A może wynajem sali #Bydgoszcz wyda się Państwu ciekawą propozycją.