Angielski Bydgoszcz 🇬🇧

szkoły językowe Bydgoszcz

Angielski Bydgoszcz w Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza to sposób na skuteczną i przyjemną naukę języka . Podczas zajęć ważna jest dla nas ich atmosfera oraz osiągnięcie zamierzonych celów nauczania.

Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem obcym na świecie. Jest językiem nauki, biznesu, ale również komunikacji dla ponad 360 mln ludzi.
Język angielski stosunkowo łatwo się nauczyć ze względu na jego gramatykę np., czasowniki są praktycznie takie same we wszystkich osobach, a rzeczowniki nie zmieniają w zasadzie swoich końcówek. Angielski Bydgoszcz – kurs przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej ( dzieci i młodzieży oraz dorosłych). Zajęcia pozwalają na osiągnięcie umiejętności językowych w stosunkowo krótkim czasie oraz uporządkowanie własnej wiedzy z zakresu języka angielskiego.

Kursanci w takcie zajęć mają do dyspozycji materiały dydaktyczne dostępne Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza.

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza zaprasza do zapoznania się z swoją oferta edukacyjną. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia nas na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/biret2018. Z pewnością wynajem sali #Bydgoszcz wydaje się również ciekawą propozycją dla Państwa.

Lekcja dla dzieci w wieku szkolnym