🔴 WYNAJEM SALI BYDGOSZCZ

Czy interesuje Państwa sala na wynajem? Bydgoszcz, a uściślając dzielnica Szwederowo jest idealnym miejscem na wynajem sali ze względu na bezpośrednie położenie dzielnicy przy ścisłym centrum miasta. Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza umożliwia wynajem sali. Bydgoszcz i jej okolice przecież sprzyjają rozwojowi nauki, edukacji i biznesu. Szczególnie w działalności edukacyjnej, krótkoterminowej wynajem sali w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza może okazać się idealnym rozwiązaniem. Każda sala na wynajem ma ostateczny kształt oferty ustalany indywidualnie. Wobec tego warto rozważyć naszą ofertę wynajem sali Bydgoszcz.

Wynajem sali Bydgoszcz – sala konferencyjna

Krótko mówiąc dogodna lokalizacja przy ulicy Nowodworskiej 30 w Bydgoszczy, a przy tym bezproblemowy dojazd lub dojście z centrum są głównymi atutami tej oferty. Dotarcie do Centrum Edukacji Nowodworska Bydgoszcz – BIRET po schodach (koło sądów na Wałach Jagiellońskich) ze Starego Miasta, przez Nowy Rynek trwa zaledwie parę minut. Rzecz jasna, że po wykładach można się ponownie – tą samą trasą – wybrać na jedną z atrakcji miejskich, czyli na Wyspę Młyńską. Oprócz tego warto skosztować ciasteczko u „Sowy”, a później pójść na kolację do „Katarynki”. Ponadto zmotoryzowani nasi klienci doceniają z pewnością brak opłat parkingowych na miejscach postojowych ul. Nowodworskiej. Wynajem sali- Bydgoszcz BIRET- jest realizowany w formie z góry określonej liczby godziny. Ułatwia to zaplanowanie nie tylko czasu szkolenia, ale i kosztów związanych z jego organizacją. Inną formą wypożyczenia sal może być umowa na poszczególne dni tygodnia, ustalony okres lub cyklicznie. Zapewniamy obsługę w ramach stałej umowy. Proponujemy także atrakcyjny cennik wynajmu oraz kompleksową pomoc w zakresie wszystkich najważniejszych kwestii organizacyjnych. Każda sala do wynajęcia- Bydgoszcz zostały opisane oraz przedstawione na zdjęciach poglądowych. Mając to wszystko na uwadze wynajmem sali Bydgoszcz jest to faktycznie dobra propozycją biznesową i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Konferencyjna sala do wynajęcia- Bydgoszcz

Sala do wynajęcia – Bydgoszcz ul. Nowodworska 30- znajduje się w kamienicy. Wysokie pomieszczenie sięgające 3,5 metra zapewnia dużo powietrza a duża witryna daje możliwość skorzystania w ciągu dnia ze światła słonecznego. Sala konferencyjna może maksymalnie pomieścić  18 osób. Dzięki czemu uzyskuje się kameralny nastrój podczas małych stacjonarnych konferencji, szkoleń, czy też spotkań firmowych. Sala do wynajęcia posiada profesjonalne wyposażenie wspomagające szkolenia. Sala na wynajem -mówiąc w skrócie- posiada, sucho ścieralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), sprzęt audio, flipchart, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Centrum Edukacji Nowodworska Bydgoszcz – BIRET zapewnić może również pośrednictwo w zamówieniu cateringu. My zajmiemy się jego obsługą cateringową (dodatkowa opłata). Nasza sala do wynajęcia umożliwia różne ustawienia stołów: w podkowę, teatralne lub tzw. szkolne. To ostatnie rozwiązanie pozwala zorganizować spotkanie/warsztaty dla większej liczby uczestników.

Cena: 40 zł plus VAT za 60 min

Gabinet francuski – sala do wynajęcia- Bydgoszcz

Gabinet francuski faktycznie może maksymalnie pomieści 6-8 osób. Powierzchnia 20m2, zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkania biznesowego. W gabinecie francuskim odbywać się mogą ponadto kameralne szkolenia, czy indywidualne spotkania z klientem, np. dla potrzeb konsultacji zdrowotnej. Ta sala na wynajem Bydgoszcz wyposażona jest w suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), ekran projekcyjny, nagłośnieni. Wszystko z myślą o udanym spotkaniu w małym gronie. Oczywiście jest dostęp do Internetu bezprzewodowego. Ponadto duże okna gwarantują naturalne światło. który można łatwo regulować przy pomocy rolet. Również wygodna, czteroosobowa kanapa, stolik kawowy oraz prawie 100-letni piec kaflowy zapewniają domowy klimat miejsca. Bez wątpienia sala w stylu francuskim posiada swój niepowtarzalny urok. Jest ona utrzymana w tonacji stonowanych szarości, bieli i czerni.

Sala rekreacyjna -wynajem sali Bydgoszcz

Do dyspozycji klientów nieodpłatnie udostępnione jest pomieszczenie rekreacyjne oraz toaleta. Pokój rekreacyjny wyposażony jest w czajniki bezprzewodowe, kuchenkę mikrofalową oraz komplet naczyń.

Catering

Zajęcia i spotkania w sali wykładowej – galeria zdjęć

„Szczęśliwi bo uczą się w Birecie”

idea Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza zaprasza do zapoznania się z swoją ofertą edukacyjną. Zachęcamy również do odwiedzenia nas na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/biret2018. A może wynajem sali #Bydgoszcz wyda się Państwu ciekawą propozycją.