🔴 WYNAJEM SALI BYDGOSZCZ

Wynajem sali w mieście #Bydgoszcz w siedzibie Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza. Krótko mówiąc dogodna lokalizacja przy ulicy Nowodworskiej 30 a przy tym bezproblemowy dojazd lub dojście z centrum są głównymi atutami tej oferty. Dotarcie do Centrum Edukacji Nowodworska Bydgoszcz – BIRET po schodach (koło sądów na Wałach Jagiellońskich) ze Starego Miasta, przez Nowy Rynek trwa zaledwie parę minut. Rzecz jasna, że po wykładach można się ponownie – tą samą trasą – wybrać na Wyspę Młyńska. Prócz tego warto skosztować ciasteczko u „Sowy”, a później na kolację do „Katarynki”. Ponadto zmotoryzowani nasi klienci doceniają z pewnością brak opłat parkingowych na miejscach postojowych ul. Nowodworskiej. Mając to wszystko na uwadze, to faktycznie dobra inwestycja dla wszystkich chętnych, którzy chcą przeprowadzić swoje szkolenie, a nie mieszkają w #Bydgoszczy.

Wynajem sali Bydgoszcz – sala konferencyjna

Proponujemy wynajem sali w mieście Bydgoszcz. Sala konferencyjna może maksymalnie pomieścić maksymalnie 18 osób. Dzięki czemu uzyskuje się kameralny nastrój podczas wykładu lub szkolenia. Pomieszczenie posiada profesjonalne wyposażenie wspomagające szkolenia. Mówiąc w skrócie suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), sprzęt audio, flipchart, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Jeśli chodzi o wyżywienie Centrum Edukacji Nowodworska Bydgoszcz – BIRET zapewnić może caterig za dodatkową opłatą. Wpierw trzeba jednak ustalić zasady obsługi cateringowej i opłaty za nią.

Wynajem sali Bydgoszcz – gabinet francuski

Gabinet faktycznie pomieści maksymalnie pomieści 6 osób. Pomieszczenie wyposażone jest w suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny). Oczywiście jest dostęp do Internetu bezprzewodowego. Ponadto duże okna gwarantują dostęp do światła naturalnego. Również wygodna, czteroosobowa kanapa, stolik kawowy oraz prawie 100-letni piec kaflowy zapewniają domowy klimat miejsca. Bez wątpienia sala w stylu francuskim posiada swój niepowtarzalny urok. Jest ona utrzymana w tonacji stonowanych szarości, bieli i czerni. Powierzchnia 20m2, zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkania biznesowego. Ponadto kameralne szkolenia, czy indywidualne spotkania z klientem mogą się w gabinecie francuskim odbywać.

Sala rekreacyjna -wynajem sali Bydgoszcz

Do dyspozycji klientów nieodpłatnie udostępnione jest pomieszczenie rekreacyjne oraz toaleta. Pokój rekreacyjny wyposażony jest w czajniki bezprzewodowe, kuchenkę mikrofalową oraz komplet naczyń.

Catering

Zajęcia i spotkania w sali wykładowej – galeria zdjęć

„Szczęśliwi bo uczą się w Birecie”

idea Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza