Hiszpański Bydgoszcz 🇪🇸

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza
aktualizacja:22 sierpnia 2021

Chociaż kurs hiszpańskiego Bydgoszcz w Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza jest prowadzony od marca 2021 roku to cieszy się on dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Faktycznie nauka hiszpańskiego odbywa się od podstaw. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku istnieje możliwa też kontynuacja w przypadku wcześniejszego kontaktu z językiem. Oczywiście kurs hiszpańskiego odbywać się może stacjonarne lub online. Jednakże zawsze są to małe grupy 2-6 osobowe. Ponadto proponujemy zajęcia indywidulane (korepetycje) również w formie online lub stacjonarnie.

hiszpański Bydgoszcz - online

Kurs hiszpańskiego Bydgoszcz proponowany przez nas ma na celu nauczenie sprawnego komunikowania się w języku hiszpańskim. Dzięki temu osoba kończąca kurs będzie sobie radzić w różnych sytuacjach podczas wyjazdów zagranicznych do państwa hiszpańskojęzycznego. Korzystamy z podręczników, ale również z innych materiałów i pomocy dydaktycznych. Oznacza to, że stosujemy podczas nauczania gry, czasopisma hiszpańskojęzyczne, jak również filmy video. Dzięki temu następuje urozmaicenie procesu edukacyjnego. Ponadto zajęcia z uczniami są prowadzone w sposób interaktywny. Ponieważ zachęcamy uczniów do prowadzenia dialogu, ich umiejętności komunikacji rzeczywiście powiększają się znacząco na każdej godzinie hiszpańskiego.

Zawsze pamiętamy, że praktyka w przypadku języków jest najlepszą formą nauki. W efekcie podczas zajęć kładziemy nacisk na konwersację (czytanie i układanie dialogów). Również osłuchanie z językiem (słuchanie piosenek hiszpańskich, odsłuchy audio) jest stałym elementem spotkań. Co więcej stosujemy różne gry i zabawy mające na celu pomoc w zapamiętaniu słownictwa. Jeśli chodzi o gramatykę to przedstawiana ona jest w sposób możliwe jak najciekawszy i praktyczny (bez zapamiętywania regułek)

W Polsce mało wiemy o odległych krajach hiszpańskojęzycznych. Mamy to na uwadze podczas zajęć hiszpańskiego poszerzamy wiedzę o takich krajach jak: Dominikana, Kolumbia, Kuba czy też Meksyk. Bez wątpienia czytanie ciekawych tekstów o tych krajach oraz ich kulturze, pozwala przede wszystkim na poznanie, a czasem i poszerzenie wiedzy o kulturze latynoamerykańskiej.

Podstawowe informacje organizacyjne o kursach i korepetycjach
nauka hiszpańskiego w Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza

Kurs hiszpańskiego Bydgoszcz organizujemy dla każdej grupy wiekowej: dzieci w wieku 4-6 lat, 7-10 lat powyżej 11 lat oraz młodzież licealna, a także dla studentów i dorosłych

Kurs hiszpańskiego Bydgoszcz
Po zajęciach w Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza planujemy zajęcia taneczno-ruchowe Zumba (dodatkowo płatne Cena 40 zł / 60 min. ) prowadzone przez Pawła Paczyńskiego – Zumba Fitness Instruktor i jego zespół ZUMBA https://www.facebook.com/pawelzumba.
rozpoczęcie zajęć: wrzesień 2021 roku
grupy: 4-6 osobowe (ustalane według przedziału wiekowego)
czas trwania zajęć: 60 min
Zapisy na kursy :
tel. 509 985 427 lub kontak@nowodrorska.edu.pl

Zumba Fitness Instruktor i jego zespół ZUMBA https://www.facebook.com/pawelzumba.

Przez to, że wykorzystujemy podręczniki napisane według najnowszych wymagań MEN (nr dopuszczenia Descubre A1: 766/1/2015, Descubre A1.2/A2: 766/2/2016, Descubre A2/B: 766/3/2018) zajęcia nasze mogą przyjąć formę korepetycji . Z pewnością podręczniki te pozwalają na odsłuchanie oraz wykorzystanie nagrań audio różnych odcieni, dialektów języka hiszpańskiego. Lektorzy z różnych regionów Hiszpanii, a także Argentyny, Urugwaju, Kolumbii, Meksyku i Peru pozwalają na lepsze zrozumienie ze słuch dialogów.

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza zaprasza do zapoznania się z swoją oferta edukacyjną. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia nas na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/biret2018. Z pewnością wynajem sali #Bydgoszcz wydaje się również ciekawą propozycją dla Państwa.